לתיאום שיחת ייעוץ

ליווי בהכשרת חריגות בנייה קיימות – יורם כליפה

מומחים בהכשרת חריגות בנייה קיימות – איך ניתן להכשיר?

בנייה ללא היתר נחשבת לעבירה פלילית לכל דבר ועניין, אך יחד עם זאת גם אם ביצעתם עבירת בנייה זהו לא סוף העולם וגם בזה אפשר לטפל.

לרוב כאשר אנחנו מדברים על חריגות בניה אנו מדברים על תוספות ושינויים קטנים אשר נעשו בבניינים או בנכסים פרטיים ללא קבלת היתר בנייה מתאים מן המועצה המקומית, יחד עם זאת קיימים גם מקרים חריגים בהם ישנם חריגות מגבולות השטח וקווי הבניין אשר הן מעט יותר בעייתיות.

אם הגעתם לעמוד זה סביר להניח שאתם לא בטוחים לגבי מצב החריגה הקיים שלך או מעוניינים "להכשיר" את חריגות הבניה הקיימות לפני שיתחילו נגדכם הליכים משפטיים.

המומחים של TOTAL מציעים לכם מעט להירגע, ריכזנו עבורכם מעט מידע אודות חריגות בנייה שלאחריו תהיו חכמים הרבה יותר.

"עשיתי שיפוצון קטן, איך העירייה עלתה על זה?"

לא מעט פעמים אנשים שואלים את עצמם איך יכול להיות שהעירייה "עלתה" עליהם גם אם הם עשו שיפוצון ממש קטן בדמות סגירת מרפסת, "הרי זה לא מפריע לאף אחד".

אם עד לפני עשרות שנים הדבר הראשונה עליו היינו חושבים לאחר קבלת הודעה מהעירייה הוא שאחד מהשכנים יידע את העירייה, היום זה לגמרי לא מצב.

עולם הדיגיטל התפתח וכך גם המשאבים של העיריות והמועצות המקומיות, כיום המועצות המקומיות והעיריות השונות משתמשות בצילומי אוויר על מנת לזהות חריגות בנייה משנים קודמות.

"נכס שלי, מותר לי לעשות הכל!"

זו המחשבה הרווחת בקרב עשרות בעלי עסקים, זה הרי נכס שלי – מותר לי לעשות הכל, טוב זה לא לגמרי המציאות בשטח.

על מנת לבצע שינוי בנכס עליכם להגיש בקשה מפורטת אל העירייה המפרטת את כל השינוים אותם תרצו לעשות, על הבקשה להיות מוגשת באמצעות אדריכל או הנדסאי בעל כל ההיתרים והסמכות לבצע את הפעולה שאתם רוצים לעשות.

מומחים בהכשרת חריגות בנייה: איך ניתן להכשיר?

למעשה קיימים לא מעט דרכים במהלכם יכול אדריכל או קונסטרוקטור להכשיר את חריגות הבניה שלכם, למעשה בשלב הראשוני יגש איש המקצוע אל הנכס יאמוד את חריגות הבנייה ואת האופציות האפשרויות בפניך.

לאחר מכן יטפל בחריגות הבנייה בהתאם לסוג, גודל ומורכבות הנכס החורג.

להיות חכמים הרבה יותר: בחרו ביורם כליפה

בתחילת המאמר דיברנו איתכם על כך שתהיו חכמים הרבה יותר בסוף, בחירה בהנדסאי בניין וותיק מר יורם כליפה היא הבחירה החכמה ביותר שיכולה להיות לכם.

הכשרת חריגות בנייה קיימות הם מלאכת מחשבת של ממש, כך גם יש להתייחס אליהם. עבודה בצורה לא מקצועית עלויה להשליך על הכשרת החריגה ובמקרים מסוימים לצמיתות.

TOTAL מתמחים בהכשרת חריגות בנייה קיימות ובמשך השנים עבדנו עם מאות לקוחות במגזר הציבורי, העסקי והפרטי ועזרנו להם להכשיר חריגות בנייה קיימות, כמו כן אנחנו מספקים מעטפת שלמה בכל הקשור לתחום הבנייה והבטיחות. אתם לא חושבים שהגיע הזמן לעשות דברים בצורה נכונה?

לקבלת ייעוץ ראשוני מקצועי ללא התחייבות אנא צרו קשר או חייגו עכשיו

09-9584958

יורם כליפה

לתיאום שיחת ייעוץ:

צרו קשר: