לתיאום שיחת ייעוץ

קונסטרוקטור מורשה בשרון – שירותי קונסטרוקציה לכל פרויקט בניה

אם אתם בפני פרויקט בניה / שיפוץ ואתם מחפשים קונסטרוקטור באיזור השרון, תוכלו להשתמש בשירותם של חברת הקונסטרוקציה TOTAL והמנכ"ל יורם כליפה  – קונסטרוקטור מורשה עם ניסיון אשר רשום בפנקס ההנדסאים הארצי. יורם כליפה מציע מגוון שירותי קונסטרוקציה לכל פרויקט בניה, החל מאישור קונסטרוקטור ועד בדיקות קונסטרוקציה מקיפות לבריכה, פרגולה, הריסת קירות וקורות. אצל יורם כליפה תקבלו אישור קונסטרוקטיבי מקיף ובטיחותי לכל שיפוץ שיצריך הצגת אישורי עירייה ואישורים הנדסיים.

תוכן עניינים

מגוון שירותי אישור קונסטרוקטור לכל סוגי הבנייה והשיפוצים

  • אישור קונסטרוקטור לבריכה
  • אישור קונסטרוקטור לפרגולה
  • אישור קונסטרוקטור לקירות / קורות
  • אישור קונסטרוקטור למתקני תאורה
  • אישור קונסטרוקטור לבדק בית

תקבלו ליווי קונסטרוקטיבי מקיף לכל אורך התהליך

מכיוון שהדגש העיקרי הוא בטיחות הנדסית לכל הדרך, שירותיות היא נושא שלא נופל בחשיבותו מבטיחות. אם בחרתם ביורם כליפה כקונסטרוקטור שלכם, תקבלו ליווי אישי עד לקבלת האישורים הנדרשים וכך תהיו בטוחים כי הליך השיפוצים שלכם יסתיים בשלום ובמהרה! יורם כליפה יודע כיצד לזרז תהליכים אל מול העירייה ויודע לחסוך בעלויות הנדרשות.

למה לבחור ביורם כליפה כקונסטרוקטור?

כאשר אתם בוחרים ביורם כליפה להיות הקונסטרוקטור שלכם, אתם בעצם בוחרים בקונסטרוקטור מוסמך. בעל ניסיון רב בכל סוגי הפרויקטים של בניה אשר מתמחה במספר מישורים –

בנית תוכנית קונסטרוקציה היקפית

תכנית קונסטרוקציה היא בנית המתווה של הבנייה הממשמשת ובאה. בחינת השלד במבנה נראה כאילו מדובר בצילום רנטגן, אבל במקום לזהות עצמות התומכות בגוף האדם, הקונסטרוקטור מזהה את קורות הבטון והברזל אשר נותנות תמיכת עומס למבנה ומוודא כי אותו האיזון ההנדסי נשאר כמו שהיה גם לאחר ביצוע ההריסה או תוספות הבניה.

תוכנית קונסטרוקציה לגג רעפים צריכה להיות טובה והיקפית על מנת למנוע טעויות בחישוב עומסים לא נכונה ולמנוע אסון הנדסי. זה כולל את חישוב עובי הברזל, כמה חזק הבטון והיכן בדיוק צריך למקם את הקורות.

בדיקות קונסטרוקציה מעמיקות לכל סוג מבנה

בדיקת קונסטרוקציה מתבצעת במספר דרכים שונות – ראשית, בחינת תכנית הבנייה המקורית של המבנה שיכולה לחשוף את פגמיו. שנית, על ידי שימוש במכשירים מיוחדים המהנדסים יבדקו בעיות קורוזיה או אי סדרים בקירות או בתנועות הרצפה במבנה.

בדיקות קונסטרוקציה הן תהליך מכריע המבטיח את תקינות המבנה. מהנדסים יכולים להשתמש במגוון שיטות כדי לזהות כל סכנה למבנה. הדרך הראשונה היא עיון בתוכנית הבנייה המקורית לאיתור ליקויים פוטנציאליים שעלולים להתקיים.

שנית, הם יכולים להשתמש במכשירים מיוחדים ותוכנות מחשב מקצועיות כדי לבדוק בעיות הנדסיות הקשורות בחוסר תמיכה במשקל המבנה, קורוזיות במתכת וכל אסון הנדסי פוטנציאלי שיכול להתממש.

צרו קשר להתייעצות בחינם!

ליווי קונסטרוקטור הוא תהליך המבטיח שפרויקט בנייה עומד בדרישות חוקי הבנייה והתקנות. שאלות עשויות לצוץ בכל פינה ובכל רגע, אם אתם לא בטוחים לגבי הליך הנדסי מסוים, או לדעת מהם האישורים הנדרשים מהעירייה ומהם השלבים הדרושים לקבלת אישור קונסטרוקטור אתם יותר ממוזמנים להתייעץ עמנו לכל שאלה.

קונסטרוקטור מורשה בפנקס ההנדסאים הארצי

הקונסטרוקטור יורם כליפה רשום בפנקס ההנדסאים הארצי, תוכלו למצוא את שמו בתוך מאגר ההנדסאים המורשים של ישראל, ככה שהיו בטוחים כי הקונסטרוקטור שמלווה אתכם הינו מורשה מטעם המדינה ומטעם החוק.

איזורי שירות קונסטרוקטור בשרון

שאלות ותשובות נפוצות

בדק בית הוא הליך מקיף של בדיקת בית מהאישורים וההיתרים ועד היישום והביצוע בשטח, שעושים בדרך כלל בשני מקרים: כאשר מסיימים לבנות בית או לשפץ אותו ויש לוודא שהכל תקין, נבנה כראוי וללא ליקויי בנייה שיש לתקן כמה שיותר מוקדם. או כאשר רוצים לקנות או למכור בית, או לשפץ אותו. בשלב זה זקוקים לבדק בית שבודק כל מה שנבנה וזקוק לשיפוץ או מה שיש לתקן אם זה אפשרי. כמובן שבודקים גם התאמה להיתרי הבנייה ולאישורים הרשמיים שניתנו.

ליקויי בנייה בישראל הם רבים מדי וקשה להילחם בהם ללא קונסטרוקטור, שהוא מהנדס הבנייה שבודק אותם, רצוי שזה יתחיל כבר בתכנון הבנייה ותוך כדי עבודת הבנייה והקבלנים השונים. זוהי הדרך הטובה ביותר למנוע אותם. אם אין ברירה ומגיעים בסוף הבנייה, רצוי לבדוק אותם כמה שיותר מהר ולתקן אותם לפי דו"ח הקונסטרוקטור והוראותיו.

שינויים בבית קיים כפופים להנחיות שמתירות לבנות ולשפץ ללא היתר בנייה אם הם עומדים בתנאים שלעיל, אבל בכל מקרה, רצוי מאוד לשכור קונסטרוקטור למקרים רבים שבהם לא ידעתם אפילו שצריך, כמו שבירת קירות וחלוקה מחדש של הבית, תוספת קירות גבס ותקרת גבס, בניית מחיצות, פרגולות, דקים ועוד.

כאשר מתכננים נכון את הבנייה ומחשבים את החומרים ואת עלויות הבנייה, קונסטרוקטור מחשב את כל מה שנדרש ובונה בצורה יעילה את תכנית העבודה כך שלא ייווצרו עיכובים בעבודה או בזבוז בקנייה לא מחושבת של חומרים. גם כשהוא מתקן את הליקויים היקרים מראש הוא חוסך מכם את עלויות התיקונים בעתיד.

תוספות בנייה לא יכולות להתבצע אם הן פוגעות בשלד או מפרות את האיזון ההנדסי שלפיו נבנה המבנה. כל תוספת שתגרום לליקויי בטיחות ולסכנת קריסה לא יכולה להיבנות וזהו תפקידו של הקונסטרוקטור לחשב ולתכנן את הבנייה, לפקח ולבקר את העבודה.

קונסטרוקטור הוא מהנדס בנייה המתמחה בתחום זה ונרשם בפנקס המהנדסים ומקבל רישיון מהנדס בנייה.

חוק התכנון והבנייה קובע שאסור להרוס קירות או כל אלמנט בנוי כלשהו במבנה הנדסי לאל אישור קונסטרוקטור, מחשש שזה ימוטט את הבניין עקב הפרת האיזון ההנדסי של השלד. זה כולל גם תוספת אלמנטים וזה כולל הריסת קירות בטון וקורות. קונסטרוקטור נותן אישור הנדסי לכך אחרת מדובר בעבירה על החוק.

יורם כליפה

לתיאום שיחת ייעוץ:

צרו קשר: