לתיאום שיחת ייעוץ

ממונה בטיחות בנייה – יורם כליפה

ממונה בטיחות בנייה עם ניסיון – יורם כליפה

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר סיפורים בהם נושא הבטיחות מככב באתרי הבנייה, לפחות אחת לחודש בשנים האחרונות אנו שומעים על פועל בניין אשר נפל אל מותו באתרי בנייה. אגב, לא רק מנפילות אפשר להיפגע ונושא הבטיחות מהווה פקטור עיקרי במניעת מקרים שכאלו.
תפקידו של ממונה על בטיחות בבנייה הוא לפקח על הבטיחות ועל בריאותם התעסוקתית של העובדים, מדובר באחד אנשי המקצוע החשובים ביותר בעולם הבטיחות ובסביבת העובד ואין אפשרות להתעלם מהיתרונות שלו בעולם הבניה.

מעסיקים למעלה מ – 50 עובדים באתר?

למעשה, אף אחד לא יכריח אתכם למנות ממונה על בטיחות בבנייה אלא אם אתם עומדים בקריטריונים שונים ומחויבים בממונה בטיחות.

● מעסיקים למעלה מ – 50 עובדים
● מעסיקים למעלה מ – 100 עובדים דרך קבלני משנה
● מבצעים בניה בעל סיווג ג'5 מחויב בממונה בטיחות במשרה מלאה

מה עושה ממונה הבטיחות בפועל?

אם תהיתם לעצמכם מה עושה ממונה הבטיחות ועל מה הוא מקבל כסף, למעשה הוא עושה לא מעט. תפקידו של ממונה הבטיחות להיות אחראי על מספר רחב של תחומים כאשר המטרה העיקרית של אותו ממנוה היא למנוע תאונות עוד לפני שהן קורות.
כל ממונה בטיחות מכין תוכנית עבודה התפורה באופן אישי לאתר הבניה, הממונה מדריך את העובדים בכל האמור לנושאי הבטיחות ונותן להם מעטפת שלמה שנותנת להם ביטחון, ידע וכוח.
כמו כן, תפקידו של ממונה הבטיחות לבדוק את האתר באופן קבוע, לאתר ממצאים חריגים אשר יכולים לסכן את בריאות העובדים או המבנה ולשפר באופן יום-יומי את מצב הבטיחות בשטח. מדובר בתפקיד בעל משקל רב על הכתפיים, יש חשיבות רבה לידע ולניסיון של אותו ממונה ולכן מדובר במלאכת מחשבת של ממש.

מי יכול להיות ממונה בטיחות באתר?

לא כל אחד יכול להיות ממונה בטיחות בבנייה, למעשה מדובר באדם אשר עבר את כל ההכשרות לעסוק בתחום מטעם משרד העבודה. כמו כן, קיבל את ההסמכות הסופיות וכל ההיתרים לעבוד כממונה בטיחות.
קורס ממונה בטיחות הוא קורס אינטנסיבי בהם לומדים היטב את דרישת התקנות בתחום הגהות והבטיחות לעבודה, נהלי בטיחות בהיבטים שונים, עבודה עם תשתיות, מכונות, עבודה בגובה, עבודות חשמל, חומרים מסוכנים, כמו כן הם לומדים תכנן את התנאים הסביבתיים במקום העבודה.
על מנת ללמוד את הקורס מחויבים המועמדים להיות בעלי תואר ראשון בתחומי הנדסה, או לימודי הנדסאי בעל הכשרת טכנאי עם ניסיון של לפחות – 3 שנים בתחום הבניה!

מחפשים ממונה בטיחות: TOTAL פה לשירותכם!

אתם לקראת פרויקט בניה חדש ואתם מחפשים ממונה בטיחות, אתם מבינים את הצורך באיש בטיחות אשר ידאג לשמור על העובדים שלכם ובאותה נשימה על הפרויקט שלכם מפני אירועים לא נעימים שיכולים לצוץ במהלך העבודה.
חברת TOTAL – אדריכלות, הנדסה והיתרי בנייה היא חברה אשר הוקמה על ידי מר יורם כליפה במטרה לספק ללקוחותיה מעטפת מלאה לכלל השירותים שהיא צריכה.
במהלך שנות עבודתינו ניהלנו מאות פרויקטים, צברנו ניסיון רב וידע עשיר, פיתחנו קשרי עבודה טובים ברשויות וליווינו את כל הלקוחות שלנו מהשלב הראשוני עד לשלב הסופי.
מחפשים ממונה בטיחות? TOTAL היא הבחירה הטבעית של מאות לקוחות…

לקבלת ייעוץ ראשוני מקצועי ללא התחייבות אנא צרו קשר או חייגו עכשיו: 09-9584958

יורם כליפה

לתיאום שיחת ייעוץ:

צרו קשר: