לתיאום שיחת ייעוץ

ארגון וניהול אתר בניה – יורם כליפה

ארגון וניהול אתר בניה: איך לעשות את זה נכון?

כאשר אנחנו מדברים על ניהול אתר בנייה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, מצד אחד עלינו לזהות את כל הצרכים של הפרויקט ולנהל בצורה נכונה את חומרי הגלם והשירותים העומדים לרשותנו. מצד שני אסור לנו להתעלם מהסכנות הבטיחותיות של העובדים באתר.
ארגון וניהול אתר בנייה לא צריכה להיות כל כך מסובכת אם עושים את זה בצורה נכונה ומקצועית, אנשי המקצוע של TOTAL החליטו לעשות לכם מעט סדר בבלאגן.

ארגון וניהול אתר בנייה: מי יכול לנהל אתר בניה?

לא כל אדם יכול לנהל פרויקט בניה, למעשה מפקח בנייה הוא אדריכל או מהנדס הרשום כחוק בעל ניסיון מעשי של שנתיים בבנייה. הנדסאי אשר ירצה להיות מפקח בניה יצטרך ניסיון של לפחות 4 שנים ואילו מנהל עבודה של 6 שנים.
יחד עם זאת כל אלו הם רק התנאים ההתחלתיים ויחד איתם מחושבים עוד שכלולים נוספים. על כל מפקח בניה להיות רשום כחוק בפנקס הקבלנים במשרד השיכון והבינוי. מנהל פרויקט בניה לא רשאי לנהל כל פרויקט ולמעשה יש מספר רמות אותם נותן משרד הבינוי והשיכון בהתאם לפרמטרים שונים. אנשי המקצוע של TOTAL בעלי יכולת לנהל כל פרויקט בניה מא-ת'.

פתרונות יצירתיים ועבודה תוך כדי תנועה

הכשרה והיתר לניהול אתר בניה הם רק "תעודה" ולא מספיקים באמת לניהול אתר בניה בצורה נכונה. מאחר ופרויקט בניה טומן בחובו מספר לא קטן של בעיות אשר עשויות להגיע יחד עם תהליך הבניה על מנהל הפרויקט להיות חד מחשבה, יצירתי ובעל הבנה מקסימלית על מנת לטפל בדברים תוך כדי תנועה.
מנהל אתר יצירתי יודע לתכנן את הדברים בצורה נכונה ולשים לב לבעיות הרבה לפני שהן צצות, כך יכול לחסוך מנהל הפרויקט זמן וכסף רב תוך כדי היצמדות ללוחות הזמנים של הפרויקט מבלי להתפשר על איכות העבודה.

עמידה בלוחות זמנים

אחד הדברים הכי חשובים בפרויקט אתר בניה הוא עמידה בלוחות זמנים, איחור בלוחות זמנים יכול ליצור עבורנו לא מעט כאוס עם ספקים ולקוחות שונים.
לכן, חשוב מאוד לקחת בעל מקצוע אשר ידע לנתח את זמני הפרויקט בצורה נכונה ואף לשנות או לתקן יעדים לא ריאליסטיים ובאותה נשימה לנהל הכל בצורה בטיחותית, יעילה וחסכונית.

ניהול אתר בניה: TOTAL היא הבחירה שלך!

ניהול אתר בניה היא לא מלאכה פשוטה, אך אם עושים אותה בצורה נכונה היא יכולה להיות יעילה, בטוחה ולחסוך עשרות אם לא מאות אלפי שקלים.
חברת טוטאל היא חברה אשר חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה מענה מקיף לכל הדרישות שלהם. החברה עובדת עם הלקוח משלב התכנון והייעוץ עד לשלב קבלת ההיתרים.
יחד עם ניסיון של עשרות שנים בפרויקטים במגזר הפרטי, הציבורי, העסקי ובעיריות השונות אנו בטוחים שנוכל לטפל בפרויקט שלכם בצורה איכותית וטובה.

לקבלת ייעוץ ראשוני מקצועי ללא התחייבות אנא צרו קשר או חייגו עכשיו: 

09-9584958

אישור כשירות ממונה בטיחות
יורם כליפה

לתיאום שיחת ייעוץ:

צרו קשר: