לתיאום שיחת ייעוץ

קונסטרוקטור מורשה בפתח תקווה – שירותי קונסטרוקציה לכל פרויקט בניה

קונסטרוקטור מקצועי ואמין ללא התפשרות בבטיחות ויעילות

בגלל הסיכון והאחריות הגבוהים הקשורים לקונסטרוקטור, בעלי נכסים המבצעים פרויקטים גדולים חייבים לעשות בדיקות נאותות בהתקשרות עם הקונסטרוקטור. ולבחור בקונסטרוקטור בפתח תקווה בעל המומחיות, הידע הטכני וההנדסי, וגישת הבטיחות המתאימה לכל פרויקט.

לקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר / השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות נפוצות

למה לבחור ביורם כליפה כקונסטרוקטור?

כאשר אתם בוחרים ביורם כליפה להיות הקונסטרוקטור שלכם, אתם בעצם בוחרים בקונסטרוקטור מוסמך. בעל ניסיון רב בכל סוגי הפרויקטים של בניה אשר מתמחה במספר מישורים –

צרו איתנו קשר להתייעצות בחינם!

יורם כליפה עומד לרשותכם לביצוע מגוון עבודות בנייה וייעוץ לקראת בנייה, מתוך ניסיון של עשרות שנים, תעודת הסמכה תקפה וניסיון רב בעבודה מול עיריות ורשויות מוניציפאליות שונות. צרו קשר כבר היום לשיחת ייעוץ בחינם, במטרה להנגיש לכם את כל המידע הדרוש לפרויקט בניה שתרצו לבצע.

יורם כליפה הוא קונסטרוקטור מורשה ורשום בפנקס ההנדסאים הארצי

בין השירותים שהקונסטרוקטור יורם כליפה מציע, תוכלו למצוא את המעטפת המושלמת של שירותים, ללקוחות פרטיים ולעסקים. וכל זאת בליווי תודעת שירות ומקצועיות, ברמה הגבוה ביותר בשוק. מידי הצוות המיומן ביותר באזור פתח תקווה, והמרכז.

אנו מציעים שירותי קונסטרוקטור לכל פרויקט בניה שנדרש

אם אתם בפני פרויקט, שיפוץ או בנייה באזור פתח תקווה, אתם זקוקים לקונסטרוקטור המקצועי ביותר בשוק. שיוכל לעזור לפרויקט שלכם להתרומם לשיא הפוטנציאל שלו. וכל זאת בעזרת איש מקצוע מיומן אשר מכיר את טווי השטח של העיר פתח תקווה, את ההיתרים ומכשולים שעלולים לצוץ מצד רשות העירייה.

שאלות ותשובות נפוצות

בדק בית הוא הליך מקיף של בדיקת בית מהאישורים וההיתרים ועד היישום והביצוע בשטח, שעושים בדרך כלל בשני מקרים: כאשר מסיימים לבנות בית או לשפץ אותו ויש לוודא שהכל תקין, נבנה כראוי וללא ליקויי בנייה שיש לתקן כמה שיותר מוקדם. או כאשר רוצים לקנות או למכור בית, או לשפץ אותו. בשלב זה זקוקים לבדק בית שבודק כל מה שנבנה וזקוק לשיפוץ או מה שיש לתקן אם זה אפשרי. כמובן שבודקים גם התאמה להיתרי הבנייה ולאישורים הרשמיים שניתנו.

ליקויי בנייה בישראל הם רבים מדי וקשה להילחם בהם ללא קונסטרוקטור, שהוא מהנדס הבנייה שבודק אותם, רצוי שזה יתחיל כבר בתכנון הבנייה ותוך כדי עבודת הבנייה והקבלנים השונים. זוהי הדרך הטובה ביותר למנוע אותם. אם אין ברירה ומגיעים בסוף הבנייה, רצוי לבדוק אותם כמה שיותר מהר ולתקן אותם לפי דו"ח הקונסטרוקטור והוראותיו.

שינויים בבית קיים כפופים להנחיות שמתירות לבנות ולשפץ ללא היתר בנייה אם הם עומדים בתנאים שלעיל, אבל בכל מקרה, רצוי מאוד לשכור קונסטרוקטור למקרים רבים שבהם לא ידעתם אפילו שצריך, כמו שבירת קירות וחלוקה מחדש של הבית, תוספת קירות גבס ותקרת גבס, בניית מחיצות, פרגולות, דקים ועוד.

כאשר מתכננים נכון את הבנייה ומחשבים את החומרים ואת עלויות הבנייה, קונסטרוקטור מחשב את כל מה שנדרש ובונה בצורה יעילה את תכנית העבודה כך שלא ייווצרו עיכובים בעבודה או בזבוז בקנייה לא מחושבת של חומרים. גם כשהוא מתקן את הליקויים היקרים מראש הוא חוסך מכם את עלויות התיקונים בעתיד.

תוספות בנייה לא יכולות להתבצע אם הן פוגעות בשלד או מפרות את האיזון ההנדסי שלפיו נבנה המבנה. כל תוספת שתגרום לליקויי בטיחות ולסכנת קריסה לא יכולה להיבנות וזהו תפקידו של הקונסטרוקטור לחשב ולתכנן את הבנייה, לפקח ולבקר את העבודה.

קונסטרוקטור הוא מהנדס בנייה המתמחה בתחום זה ונרשם בפנקס המהנדסים ומקבל רישיון מהנדס בנייה.

חוק התכנון והבנייה קובע שאסור להרוס קירות או כל אלמנט בנוי כלשהו במבנה הנדסי לאל אישור קונסטרוקטור, מחשש שזה ימוטט את הבניין עקב הפרת האיזון ההנדסי של השלד. זה כולל גם תוספת אלמנטים וזה כולל הריסת קירות בטון וקורות. קונסטרוקטור נותן אישור הנדסי לכך אחרת מדובר בעבירה על החוק.

יורם כליפה

לתיאום שיחת ייעוץ:

צרו קשר: