לתיאום שיחת ייעוץ

קונסטרוקטור בתל אביב – שירותי קונסטרוקציה לכל פרויקט בניה / שיפוץ

אם אתם בפני פרויקט שיפוץ או בנייה באזור תל אביב, ואתם זקוקים לקונסטרוקטור מומלץ והמקצועי ביותר בשוק שיוכל לעזור לפרויקט שלכם להתרומם לשיא הפוטנציאל שלו, וכל זאת בעזרת קונסטרוקטור מיומן אשר מכיר את תוואי השטח של העיר תל אביב ואת ההיתרים ומכשולים שעלולים לצוץ מצד רשות העירייה.

תוכן עניינים

שירותי אישור קונסטרוקטור בתל אביב - יורם כליפה

בין השירותים שהקונסטרוקטור מציע, תוכלו למצוא את המעטפת המושלמת של שירותי קונסטרוקטור מקצועיים. וכל זאת בליווי תודעת שירות ומקצועיות, ברמה הגבוה ביותר בשוק. מידי הקונסטרוקטור המיומן ביותר בארץ.

למה לבחור ביורם כליפה כקונסטרוקטור?

כאשר אתם בוחרים ביורם כליפה להיות הקונסטרוקטור שלכם, אתם בעצם בוחרים בקונסטרוקטור מוסמך. בעל ניסיון רב בכל סוגי הפרויקטים של בניה אשר מתמחה במספר מישורים –

אילו אישורים מספק הקונסטרוקטור יורם כליפה?

אישור קונסטרוקטור לפרגולה

יורם כליפה מספק שירותי אישור קונסטרוקטור לפרגולות ומצללות. בין היתר מספק שירותי שרטוטים ותכנון הנדסי של פרגולה / מצללה לפני בניה, תוכלו לקרוא בהרחבה על שירותי אישור קונסטרוקטור לפרגולה אשר יורם כליפה מספק.

אישור קונסטרוקטור לבריכה

אישור קונסטרוקטור לבריכה הוא בגדר חובה, מעוניינים לבנות בריכה חדשה בחצר / מרפסת? תוכלו לקרוא עוד בהרחבה על שירותי אישור קונסטרוקטור לבריכה אשר יורם כליפה מציע.

אישורי קונסטרוקטור לליקויים במבנה

חושדים בליקויי בנייה בביתכם? במקרים כאלה חשוב מאוד לבצע בדיקות קונסטרוקציה לליקויי בנייה, ובכך להימנע מסכנת חיים. יורם כליפה הוא קונסטרוקטור אשר מתמחה בזיהוי ותיקון של ליקויי בנייה.

אישור קונסטרוקטציה לקירות תומכים

קירות תומכים אחראיים על יציבותו של מבנה, לכן בדיקת הינם חשובה ביותר. חושדים שהקיר התומך מתחיל ליפול תחת עומסי משקל? או לגלוש ממיקומו? כאן אין ספק לטעויות, קראו עוד על שירותי קונסטרוקטור לקירות תומכים ותיהנו מקירות תומכים שישרו בכם שלווה.

מגוון שירותי אישור קונסטרוקטור לכל סוגי הבנייה / שיפוצים

  • אישור קונסטרוקטור לשבירת קירות וקורות
  • אישור קונסטרוקטור לרשת צל
  • אישור קונסטרוקטור לפרגולה
  • אישור קונסטרוקטור למתקני תאורה
  • אישור קונסטרוקטור למעקה מדרגות
  • אישור קונסטרוקטור לכל פרויקט בניה

קונסטרוקטור מומלץ ומנוסה

כאשר אתם בוחרים ביורם כליפה להיות הקונסטרוקטור שלכם, אתם בעצם בוחרים בקונסטרוקטור מוסמך. בעל ניסיון רב בכל סוגי הפרויקטים של בניה, הדרכה וליווי בהנפקת אישורים. יורם כליפה עומד לרשותכם לביצוע מגוון עבודות בנייה וייעוץ לקראת בנייה, מתוך ניסיון של עשרות שנים, תעודת הסמכה תקפה וניסיון רב בעבודה מול עיריות ורשויות מוניציפאליות שונות. צרו קשר כבר היום לשיחת ייעוץ בחינם, במטרה להנגיש לכם את כל המידע הדרוש למצוא את הקונסטרוקטור המושלם עבורכם.

שירותי קונסטרוקטור ללא מתחרים

כלל שירותי ההנדסה שאנו מספקים בחברת TOTAL של הקונסטרוקטור יורם כליפה נועדו על מנת לספק לכם את השקט הנפשי, בליווי רמת הגימור ההנדסי הגבוהה ביותר. אנו פועלים מתוך החזון לספק לקהל לקוחותינו את השירות המקצועי ביותר. קונסטרוקטור בתל אביב ששם את הצרכים, ואת הבטיחות שלכם בראש סדר העדיפויות. 

שאלות ותשובות נפוצות

בדק בית הוא הליך מקיף של בדיקת בית מהאישורים וההיתרים ועד היישום והביצוע בשטח, שעושים בדרך כלל בשני מקרים: כאשר מסיימים לבנות בית או לשפץ אותו ויש לוודא שהכל תקין, נבנה כראוי וללא ליקויי בנייה שיש לתקן כמה שיותר מוקדם. או כאשר רוצים לקנות או למכור בית, או לשפץ אותו. בשלב זה זקוקים לבדק בית שבודק כל מה שנבנה וזקוק לשיפוץ או מה שיש לתקן אם זה אפשרי. כמובן שבודקים גם התאמה להיתרי הבנייה ולאישורים הרשמיים שניתנו.

ליקויי בנייה בישראל הם רבים מדי וקשה להילחם בהם ללא קונסטרוקטור, שהוא מהנדס הבנייה שבודק אותם, רצוי שזה יתחיל כבר בתכנון הבנייה ותוך כדי עבודת הבנייה והקבלנים השונים. זוהי הדרך הטובה ביותר למנוע אותם. אם אין ברירה ומגיעים בסוף הבנייה, רצוי לבדוק אותם כמה שיותר מהר ולתקן אותם לפי דו"ח הקונסטרוקטור והוראותיו.

שינויים בבית קיים כפופים להנחיות שמתירות לבנות ולשפץ ללא היתר בנייה אם הם עומדים בתנאים שלעיל, אבל בכל מקרה, רצוי מאוד לשכור קונסטרוקטור למקרים רבים שבהם לא ידעתם אפילו שצריך, כמו שבירת קירות וחלוקה מחדש של הבית, תוספת קירות גבס ותקרת גבס, בניית מחיצות, פרגולות, דקים ועוד.

כאשר מתכננים נכון את הבנייה ומחשבים את החומרים ואת עלויות הבנייה, קונסטרוקטור מחשב את כל מה שנדרש ובונה בצורה יעילה את תכנית העבודה כך שלא ייווצרו עיכובים בעבודה או בזבוז בקנייה לא מחושבת של חומרים. גם כשהוא מתקן את הליקויים היקרים מראש הוא חוסך מכם את עלויות התיקונים בעתיד.

תוספות בנייה לא יכולות להתבצע אם הן פוגעות בשלד או מפרות את האיזון ההנדסי שלפיו נבנה המבנה. כל תוספת שתגרום לליקויי בטיחות ולסכנת קריסה לא יכולה להיבנות וזהו תפקידו של הקונסטרוקטור לחשב ולתכנן את הבנייה, לפקח ולבקר את העבודה.

קונסטרוקטור הוא מהנדס בנייה המתמחה בתחום זה ונרשם בפנקס המהנדסים ומקבל רישיון מהנדס בנייה.

חוק התכנון והבנייה קובע שאסור להרוס קירות או כל אלמנט בנוי כלשהו במבנה הנדסי לאל אישור קונסטרוקטור, מחשש שזה ימוטט את הבניין עקב הפרת האיזון ההנדסי של השלד. זה כולל גם תוספת אלמנטים וזה כולל הריסת קירות בטון וקורות. קונסטרוקטור נותן אישור הנדסי לכך אחרת מדובר בעבירה על החוק.

יורם כליפה

לתיאום שיחת ייעוץ:

צרו קשר: